KM03-07
Controlul preplătit al supapei de la distanță cu mai multe jeturi în stil uscat (R80/R100) cu colectarea de date intensive
Aplicație: Multi-jet este un STS (specificația standard de transfer), tipul de intrare a tastaturii, contorul electronic de apă, controlat de supapă. Acest tip de contor este protecția IP67 împotriva prafului și a inundațiilor și poate supraviețui într -un mediu de server. Contorul de bază a fost furnizat și dovedit prin milioane de conexiuni de servicii pentru măsurarea consumului fiabil și rentabil. Funcționând cu CIU, contorul poate reduce mult modificarea.
Descriere
1. Caracteristici
2. Curba pierderii capului
3. Curba de eroare de precizie
4. Dimensiunea instalării
| Articolul nr | 15 | 20 | 25 | 32 | 40 | 50 | |
| 1/2 " | 3/4 " | 1 " | 1-1/4 " | 1-1/2 " | 2 " | ||
| L1 | mm | 165 | 190 | 225 | 230 | 245 | 280 |
| L | mm | 190 | 225 | 260 | 260 | 300 | 300 |
| H | mm | 104 | 106 | 114 | 117 | 147 | 172 |
| W | mm | 99 | 99 | 103 | 104 | 124 | 125 |
| Fir de conexiune | D (mm) | G3/4B | G1B | G1-1/4B | G1-1/2B | G2B | G2-1/2B |
| Flanşă | |||||||
5. Date tehnice principale
| DN | Mm | 15 | 20 | 25 | 32 | 40 | 50 | |
| DIMENSIUNE | Inch | 1/2 " | 3/4 ” | 1 ” | 1-1/4 ” | 1-1/2 ” | 2 ” | |
| Î4 | M3/H. | 3.125 | 5 | 7.875 | 12.5 | 20 | 31.25 | |
| Î3 | M3/H. | 2.5 | 4 | 6.3 | 10 | 16 | 25 | |
| R80 Q3/Q1 | Q2 | M3/H. | 0.05 | 0.08 | 0.126 | 0.2 | 0.32 | 0.5 |
| Q1 | M3/H. | 0.031 | 0.05 | 0.079 | 0.125 | 0.2 | 0.312 | |
| R100 | Q2 | M3/H. | 0.04 | 0.064 | 0.1 | 0.16 | 0.256 | 0.4 |
| Q3/Q1 | Q1 | M3/H. | 0.025 | 0.04 | 0.063 | 0.1 | 0.16 | 0.25 |
| R125 | Q2 | M3/H. | 0.032 | 0.051 | 0.081 | 0.128 | 0.2 | 0.32 |
| Q3/Q1 | Q1 | M3/H. | 0.02 | 0.032 | 0.05 | 0.08 | 0.128 | 0.2 |
| Presiune maximă | Bar | 16 | ||||||
| Presiune maximă de testare | Bar | 24 | ||||||
| Pierderea presiunii | Bar | 0,63 (ca unitate completă) | ||||||
| Temperatura maximă | ° C. | 50 | ||||||
| Temperatura de lucru | ° C. | 0-50 | ||||||
| Reading Max | M3 | 99999.9999 | ||||||
| Citire minimă | M3 | 0.00005 | ||||||
| Altitudine | M | 400-1400 deasupra nivelului mării | ||||||
| Umiditatea maximă relativă | % | 95% | ||||||
| Eroare admisă maximă (MPE) | % | Q1 ≤ Q ≤ Q2 5% Q2 ≤ Q ≤ Q4 2% | ||||||
Fiecare certificat a fost martor la specialitatea noastră.
Explorați mai multeUrmați informațiile companiei și înțelegeți tendințele industriei.
Explorați mai multeRăspunsul scurt: proprietatea urmează de obicei contorul, linia de proprietate și tariful local Pentru majoritatea caselor unifamiliale, compania de...
Dacă factura de apă crește brusc de la 60 USD la 140 USD și nimeni nu a umplut o piscină, cauza nu este aproape niciodată compania de apă. În majoritatea ...
La poarta unei fabrici din Ningbo, un palet de apometre DN15 așteaptă inspecția finală. Un tehnician deschide o supapă, urmărește registrul în avans și ve...
Imaginați-vă că gestionați o clădire rezidențială în care vechile apometre ajung la sfârșitul duratei de viață. Jumătate dintre chiriași întreabă despre c...
Când un supervizor de întreținere începe să aprovizioneze apometre de schimb, prima întrebare este rareori despre marcă. Este vorba despre tip. Cataloagel...